Artykuły

Bitner

BiTinstal H 450/750V bezpieczny i trwały kabel instalacyjny

Prezentując nasz najnowszy produkt, chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na kwestię bezpieczeństwa, która dla nas wszystkich jest niezwykle ważna, zarówno w odniesieniu do naszych rodzin, przyjaciół jak i nas samych. Bywamy bowiem w miejscach, które nieodłącznie związane są z naszym codziennym funkcjonowaniem. Pracujemy, uczymy się, poszukujemy rozrywki, robimy zakupy, korzystamy z opieki zdrowotnej…

Czytaj Więcej
Bitner

BiTSAT®757 - Twoje okno na świat bez zakłóceń

Telewizja to dziś stały element naszej codzienności. Wybór odpowiedniego telewizora oraz anteny odbiorczej stanowi główne zagadnienie, nad którymi najczęściej skupiają się użytkownicy, zapominając jednak, że jakość obrazu zależy w dużej mierze od jakości zastosowanych kabli...

Czytaj Więcej
Bitner

Górnicze przewody oponowe

Przewody oponowe znajdujące zastosowanie w górnictwie zaliczają się do takich elementów sieci elektroenergetycznych, które muszą spełniać wysokie wymagania dotyczące ich użytkowania.

Czytaj Więcej
Bitner

Specyfika kabli do transportu szynowego

Świadomość zagrożeń wynikających z postępującej degradacji środowiska naturalnego powoduje, że w coraz większym stopniu wykorzystuje się transport szynowy, zarówno do przewozu ludzi, jak i towarów. Wraz z rosnącą ilością taboru szynowego oraz ciągłą modernizacją linii kolejowych wzrasta zapotrzebowanie na kable sterownicze, zasilające i do transmisji danych.

Czytaj Więcej
Bitner

Instalacje fotowoltaiczne a wymagania w stosunku do kabli i przewodów

Instalacje fotowoltaiczne znajdują coraz szersze zastosowanie zarówno w warunkach przemysłowych, jak i w gospodarstwach domowych zabezpieczając przed wahaniami w dostawie prądu (instalacje hybrydowe) oraz umożliwiając poczynienie oszczędności w pewnej perspektywie czasu.

Czytaj Więcej

First Previous 1 2 3 4 Last

Jesteś zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą!