Artykuły

Bitner

Układanie kabli w ziemi – obowiązujące normy [ N-SEP-E-004 ]

Większość prac związanych z nowymi inwestycjami, obiektów użyteczności publicznej zabudową jedno- i wielorodzinną oraz wszelkiego rodzaju budynków i pawilonów handlowo – magazynowych wymaga dostępu do sieci energetycznej. Wykonanie przyłącza prądowego to często jedno z pierwszych działań budowlanych.

Czytaj Więcej
Bitner

Kable do Internetu jakie? Rodzaje kabli sieciowych.

Wraz z rozwojem nowoczesnych technologii gdzie powszechnie wykorzystywany jest Internet stanowiący ogólnoświatową sieć komputerową i dający olbrzymie możliwości, kabel tworzący tę sieć i łączący komputery występujący w postaci skrętki jest bardzo ważnym elementem gwarantującym poprawność działania sieci.

Czytaj Więcej
Bitner

Jak dobrać kabel falownikowy do silnika?

W niniejszym artykule powiemy Państwu na jakie aspekty warto zwrócić uwagę kupując przewody do przemienników częstotliwości i dlaczego tak ważne jest zastosowanie do nich odpowiednich dławnic wraz z nakrętkami

Czytaj Więcej
Bitner

Wysokiej jakości kable i przewody fotowoltaiczne

Systemy fotowoltaiczne z każdym rokiem zyskują coraz większą popularność z uwagi na szereg korzyści, jakie płyną z instalacji. Stanowi ona bowiem inwestycję na lata, pozwala zaoszczędzić pieniądze, chroniąc przy tym środowisko naturalne...

Czytaj Więcej
Bitner

Kable dźwigowe i windowe

Dawniej do zasilania urządzeń dźwigowych i windowych z reguły używane były przewody o przekroju okrągłym, co spowodowane było możliwościami technologicznymi zakładów produkujących takie okablowanie.

Czytaj Więcej

First Previous 1 2 3 4 5 Last

Jesteś zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą!