Biblioteki - dla projektantów

WSCAD

WSCAD jest systemem do projektowania układów automatyki, tworzenia projektów elektrycznych, energetycznych, a także instalacji wewnętrznych w budynkach. To kompleksowa aplikacja do tworzenia dokumentacji projektowej oraz narzędzie do pełnej archiwizacji i zarządzania istniejącym już zbiorem projektów. Program umożliwia korzystanie z aktualnej jak i starszej oferty produktowej Zakładów Kablowych BITNER.
Baza kabli BITNER do pobrania: WSCAD - do pobrania


Zapraszamy do korzystania

EPLAN

Baza produktów do EPLAN Electric P8 zawiera 11785 pozycji naszych wyrobów. Pełna dostępność informacji w języku polskim, angielskim i rosyjskim pozwala użytkownikom na całym świecie wybrać interesujący ich produkt. Poza informacjami na temat budowy, przeznaczenia i zastosowania produkty ulokowane w bazie zawierają zdjęcia oraz sugestie alternatywnych rozwiązań.
Załącznik w postaci PDF szerzej opisuje zawartość bazy jak i wsparcie instalacyjne plików.

Zapraszamy do korzystania

Pobierz dokumenty

SEE Electrical

SEE Electrical to program oferowany przez IGE+XAO Polska. Umożliwia on projektowanie pneumatyki i hydrauliki oraz tworzenie schematów kart WE/WY sterowników PLC. W sposób szybki i perfekcyjny pozwala na projektowanie elektryki i automatyki.
Nasze produkty z zakresy kabli sterowniczych i zasilających oraz pełen zakres kabli falownikowych i nowe rozwiązania dla kabli ognioodpornych są już dostępne w Web Catalog, w strefie klienta IGE+XAO.
Zapraszamy do korzystania

Zapraszamy do korzystania

Pobierz dokumenty

SEE Electrical EXPERT

Umożliwia projektowanie pneumatyki i hydrauliki oraz tworzenie schematów kart WE/WY sterowników PLC. Pozwala szybko i perfekcyjnie projektować elektrykę i automatykę SEE Electrical V8R1 SP 4 (build 21). Program posiada dodatkowy moduł, umożliwiający generowanie schematów jednokreskowych na podstawie planów instalacji. SEE Electrical określany jest często mianem Cad elektryczny. Produkty są już dostępne w Web Catalog, dostępne w strefie klienta IGE+XAO.
Zapraszamy do korzystania

Zapraszamy do korzystania

Pobierz dokumenty

PCSCHEMATIC Automation

PCSCHEMATIC Automation 19, to łatwy i inteligentny program do projektowania w automatyce i elektryce. Baza produktowa jest zgodna z najnowszymi dostępnymi wersjami instalacyjnymi. Program zawiera ponad 11700 produktów ZK BITNER. Każdy z nich jest dostępny z poziomu online jak i offline po dokonaniu instalacji. Baza została wzbogacona o dodatkowe wersje językowe: angielską i rosyjską. Ponadto każdy z produktów posiada przypisany kod EAN 13, zgodny z indeksem katalogowym Zakładów Kablowych BITNER Sp. z o.o.

Baza kabli BITNER do pobrania: PCSCHEMATIC Automation

Zapraszamy do korzystania


Jesteś zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą!