O naszej firmie

Zakres działalności

Zakłady Kablowe BITNER Sp. z o.o. to polski producent kabli i przewodów działający na rynku od 1996 roku. Nasza oferta adresowana jest przede wszystkim do projektantów, firm wykonawczych, budowlanych oraz podmiotów handlowych działających w branży elektrycznej, energetycznej, automatyki przemysłowej, telekomunikacyjnej oraz informatycznej. Szeroki asortyment wyrobów jest naszym największym atutem. Produkujemy ponad 40 000 wyrobów katalogowych, zebranych w kilkanaście grup asortymentowych. Nieustannie poszerzamy zakres produkowanych przez nas wyrobów, zarówno w zakresie grup i typoszeregu bieżącej produkcji, jak również poprzez realizację indywidualnych zamówień na podstawie dostarczonej przez klienta dokumentacji.

Nasze wartości

W swojej działalności bazujemy na sprawdzonych surowcach, które w połączeniu z nowoczesnym i stale poszerzanym parkiem maszynowym pozwalają produkować wysokiej jakości kable i przewody. Standardy jakości, ochrona środowiska oraz bezpieczna i produktywna organizacja pracy stanowią dla nas priorytety, co potwierdzają uzyskane przez naszą firmę certyfikaty systemów zarządzania ISO 9001:2015 i ISO 14001:2015 oraz certyfikaty wyrobów. Kapitał firmy stanowią jednak przede wszystkim ludzie. Pasja, zaangażowanie, wiedza i doświadczenie naszych pracowników znajdują bezpośrednie odzwierciedlenie w poziomie zadowolenia naszych Klientów.

Obsługa klienta

Nieustannie opracowujemy nowe rozwiązania, podnosząc wysoką konkurencyjność naszej oferty. Dokładamy wszelkich starań, by proces sprzedażowy od zapytania ofertowego poprzez realizację zamówienia aż po serwis gwarancyjny przebiegał sprawnie i profesjonalnie, zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, wyrażając równocześnie nadzieję, iż przekonacie się Państwo, że Zakłady Kablowe BITNER Sp. z o.o. to skuteczny, odpowiedzialny i wiarygodny partner biznesowy.

Zakłady Kablowe BITNER

to szeroki zakres oferowanych produktów, nowoczesny park maszynowy, najwyższej jakości materiały konstrukcyjne, profesjonalna obsługa oraz doradztwo techniczne.

załoga

Doświadczona i wykwalifikowana załoga ponad 600 pracowników


powierzchnia

32 000m2 powierzchni produkcyjnej i magazynowej na obszarze ok. 10 ha


doświadczenie

Ponad 25-letnie doświadczenie w branży kabli i przewodów


ISO

System Zarządzania zgodny z wymaganiami norm ISO 9001 i ISO 14001 oraz certyfikaty na produkty

Jesteś zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą!