Certyfikaty i Nagrody

DIAMENTY FORBESA 2018

DIAMENTY FORBESA 2018

W jedenastej edycji Diamentów Forbesa redakcja miesięcznika „Forbes” we współpracy z firmą Bisnode Polska opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w naszym kraju. Nasza Firma w tym zestawieniu znalazła się na I miejscu w kategorii firm o poziomie przychodów od 50 do 250 mln PLN w województwie małopolskim. Natomiast w rankingu ogólnokrajowym Zakłady Kablowe BITNER zajęły drugą pozycję.

ELEKTROPRODUKT ROKU 2015

ELEKTROPRODUKT ROKU 2015

Nasz produkt BiTSAT 757 został doceniony przez czytelników miesięcznika Elektrosystemy, zdobywając nagrodę ELEKTROPRODUKT ROKU 2015. BiTSAT 757 to kable przeznaczone do transmisji sygnałów wielkiej częstotliwości w instalacjach telewizji naziemnej, kablowej oraz satelitarnej. Posiadają ekran o współczynniku krycia oplotu min. 77%, co spełnia wymogi Rozporządzenia Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej.

Lista 2000

Lista 2000

Nasza firma po raz kolejny znalazła się w gronie 2000 największych firm ujętych w rankingu "Rzeczpospolitej". Jest nam niezmiernie miło, iż ponownie zakwalifikowaliśmy się do grona polskich przedsiębiorców wspólnie kreujących obraz polskiej gospodarki na świecie, szczególnie że z danych nadesłanych przez firmy wyraźnie widać, że ubiegły rok nie był dla naszej gospodarki korzystny. Wg publikacji z dnia 28 października 2014 uplasowaliśmy się na 1503 miejscu, co stawia nas kilkadziesiąt pozycji wyżej, względem roku ubiegłego. Kapituła doceniła również naszą firmę wśród polskich eksporterów. W zestawieniu firm o największym udziale eksportu w przychodach od 2010r. Zakłady Kablowe BITNER zajęły 24 miejsce.

Polish Masters of Business

Polish Masters of Business

26 września 2014r. w Teatrze Capitol w Warszawie odbyła się uroczysta gala "Polish Masters of Business", podczas której nagrodzone zostały najbardziej efektywne polskie firmy. Na podstawie danych dostarczonych przez wywiadownię Bisnode, kapituła wybrała 3 najprężniej rozwijające się firmy w każdym regionie Polski. Bazą do wyłonienia laureatów była grupa 75.000 przedsiębiorstw, spośród której w każdym regionie nominowanych zostało 20 najlepszych. Nasza firma zajęła 3 miejsce spośród firm regionu południowego.

Gazele Biznesu

Gazele Biznesu

W przeciągu kilkunastu lat funkcjonowania firmy, wielokrotnie zostaliśmy uhonorowani tytułem Gazela Biznesu, który przyznawany jest najbardziej dynamicznym polskim przedsiębiorstwom. Wyróżnienia te są dla nas wielkim zaszczytem, ale przede wszystkim motywacją do dalszego rozwoju.

Diamenty Forbesa 2013

Diamenty Forbesa 2013

Po raz kolejny Zakłady Kablowe BITNER znalazły się w prestiżowym gronie Diamentów Forbesa. Redakcja miesięcznika Forbes we współpracy z wywiadownią BISNODE (d.Dun and Bradstreet Poland) już siódmy raz opracowała ranking firm najszybciej zwiększających swoją wartość. Tym samym otrzymaliśmy dyplom, stanowiący o przynależności do grona Diamentów Forbesa.

Złota Siódemka Branży Energetycznej 2013

Złota Siódemka Branży Energetycznej 2013

Zostaliśmy odznaczeni tytułem: "Złota Siódemka Branży Energetycznej 2013". Nagroda ta stanowi wyróżnienie za innowacyjność oraz najwyższą jakość oferowanych produktów.

Wyróżnienie za przewód BiTflex (a) OnGcekż/w-GW 3,6/6 kV

Wyróżnienie za przewód BiTflex (a) OnGcekż/w-GW 3,6/6 kV

Miło nam poinformować, że przewód górniczy BiTflex (a) OnGcekż/w-GW 3,6/6 kV produkcji Zakładów Kablowych BITNER otrzymał wyróżnienie w konkursie "Innowacyjne Rozwiązania w Budowie Maszyn i Urządzeń Górniczych" organizowanym przez Polską Technikę Górniczą we współpracy z miesięcznikiem "Napędy i Sterowanie". Wyróżnienie zostało przyznane w kategorii "Poprawa bezpieczeństwa" z uwagi na fakt, że kable te spełniają wszystkie wymogi, jakie narzucane są urządzeniom i aplikacjom przeznaczonym do pracy w wymagających środowiskach kopalni odkrywkowych i podziemnych zakładów górniczych.

Elektroprodukt Roku 2008

Elektroprodukt Roku 2008

W plebiscycie czytelników magazynu "Elektrosystemy" w kategorii "Kable i Przewody" zwyciężyły kable ognioodporne w systemach tras kablowych firmy Bitner

Pozostałe wyróżnienia

SEP
gazela biznesu 2013
diamenty forbesa
gazela biznesu 2011
dobra firma
wyróżnienie za wybitne osiągnięcia w zakresie bezpieczeństwa i jakości produkowanych wyrobów
diamenty forbesa 2009
elektro produkt
gazela biznesu 2008
przejrzysta firma
gazela biznesu 2007
gazele biznesu 2005
teraz polska
gazele biznesu 2004
gazela biznesu 2003
gazela biznesu 2006
Jesteś zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą!