Bieżące

Bitner

Wolny dzień

Szanowni Państwo Informujemy, iż dzień 10 listopada 2017 (tj. piątek) będzie dniem wolnym od pracy w naszej firmie. W związku z tym zamówienia złożone w tym dniu będą realizowane od dnia 13 listopada 2017 roku. Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Czytaj Więcej
Bitner

Zmiana Cen

Informujemy, iż z uwagi na znaczny wzrost notowań cen miedzi na Londyńskiej Giełdzie Metali (LME) z dniem 2 listopada 2017r. nastąpi zmiana cen wyrobów produkowanych przez Zakłady Kablowe BITNER sp. z o.o.

Czytaj Więcej
Bitner

CPR. Zmiany w konstrukcji kabli

W związku z wprowadzeniem dnia 01.07.2017 r. Construction Products Regulation, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) Nr 305/2011 z dnia 9 marca 2011r. Zakłady Kablowe BITNER, w trosce o jak najlepsze parametry oferowanych wyrobów, wprowadzają ...

Czytaj Więcej
Bitner

Wolny dzień

Informujemy, iż dzień 14 sierpnia 2017 (tj. poniedziałek) będzie dniem wolnym od pracy w naszej firmie. W związku z tym zamówienia złożone w tym dniu będą realizowane od 16 sierpnia 2017 roku.

Czytaj Więcej
Bitner

Zmiana cen opakowań

Informujemy, iż z dniem 26 czerwca 2017 roku nastąpi zmiana cen opakowań wielokrotnego użytku stosowanych przez Zakłady Kablowe BITNER Sp. z o.o.

Czytaj Więcej
Jesteś zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą!