m2-Oferty pracy

PRACA

Poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik magazynowy
Miejsce pracy: Zakład produkcyjny w Trzyciążu
Zakres obowiązków:
kompletacja wyrobów do wysyłki
przyjmowanie surowców od dostawców i rozkładanie na regałach
kompletacja i pakowanie wyrobów na wysyłki zagraniczne i krajowe
praca na przewijarkach kabli
załadunki i rozładunki wózkiem widłowym
zwożenie gotowych wyrobów z produkcji na magazyn i rozkładanie na polach odkładczych
wydawanie surowców na produkcję
Od kandydatów oczekujemy:
posiadania uprawnień UDT na wózki widłowe z wymianą butli gazowej
cech osobowych umożliwiających bezkonfliktową pracę w zespole
zdolności samoorganizacji pracy pod presją czasu, uczciwości, pracowitości, odporności na stres i zmienne warunki atmosferyczne
Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wczasów, dofinansowanie do aktywności kulturalnej, wyjścia i wyjazdy integracyjne.


Prosimy o wysłanie CV na adres: rekrutacja@bitner.com.pl

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest spółka Zakłady Kablowe BITNER sp. z o.o. z siedzibą 30-009 Kraków, ul. Józefa Friedleina 3/3. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na opisane wyżej stanowisko (podstawa przetwarzania w zakresie danych wskazanych w art. 22 [1]  Kodeksu pracy: -> art. 6 ust. 1 lit. c) RODO i przepisy Kodeksu Pracy. Dodatkowe dane (zob. link poniżej) będą przetwarzane w oparciu o udzieloną zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO) – ich podanie w CV (np. zdjęcie z wizerunkiem) będziemy traktować jak udzielenie zgody. Zgoda może być w każdej chwili wycofana, a jej wycofanie nie wywołuje żadnych negatywnych konsekwencji.

Ponadto, jeżeli chce Pan/Pani wziąć udział w przyszłych rekrutacjach prosimy o zawarcie w CV poniższej klauzuli (dobrowolne):

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie mojego CV w celu wykorzystania w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę Zakłady Kablowe BITNER sp. z o.o. Oświadczam, że zostałam/em poinformowany o dobrowolności zgody, możliwości i sposobie jej wycofania w każdej chwili, a także konsekwencjach wycofania zgody”. 

Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w związku z rekrutacją i przysługujących w tym zakresie prawach znajduje się pod poniższym linkiem. Należy się z nim zapoznać przed przesłaniem CV:
https://bitner.com.pl/data/t5txt_photos/015458150519_Klauzula%20informacyjna%20wobec%20kandydat%C3%B3w_maj_2019.pdf

Jesteś zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą!