m2-Oferty pracy

PRACA

Poszukujemy osoby na stanowisko: Kontroler Jakości

Miejsce pracy: zakład produkcyjny w Trzyciążu (pow. olkuski)

Profil zakładu: produkcja kabli elektrycznych

Opis stanowiska:
• kontrola parametrów półwyrobów i wyrobów gotowych;
• prowadzenie pomiarów z użyciem prostych narzędzi pomiarowych - suwmiarka, mikrometr;
• dokumentowanie dokonywanych pomiarów i badań;
• współpraca z kluczowymi komórkami organizacyjnymi firmy (produkcja, technologia, magazyn);

Wymagania:
• doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowane w firmie produkcyjnej;
• wykształcenie średnie / wyższe
• umiejętność pracy w zespole, sumienność, dokładność;
• mile widziana znajomość technik pomiarowych i zagadnień metrologicznych;
• mile widziane uprawnienia „SEP”
• praktyczna, dobra znajomość pakietu MS Office;
• znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
• gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym
• mile widziane doświadczenie/ praktyka w zakresie światłowodów

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o 20 letniej tradycji;
• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji;
• praca w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze;
• pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wczasów, dofinansowanie do aktywności kulturalnej, wyjścia i wyjazdy integracyjne.

Prosimy o wysłanie CV na adres: rekrutacja@bitner.com.pl

Prosimy o zawarcie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonego przez Zakłady Kablowe BITNER sp.z o.o. z siedzibą 30-009 Kraków, ul. Józefa Friedleina 3/3 (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."
Informujemy, że administratorem danych jest spółka Zakłady Kablowe BITNER z siedzibą w 30-009 Kraków, ul. Józefa Friedleina 3/3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo pod adresem:

Jesteś zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą!