Oferty pracy

Oferta pracy: Tokarz / Frezer

Zakres obowiązków:

  • obsługa tokarki, frezarki konwencjonalnej
  • prace ślusarskie.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako tokarz na tokarce, frezarce konwencjonalnej,
  • dobra umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym,
  • umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • otwartość do wykonywania innych zadań – np. prac ślusarskich,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o 25 letniej tradycji;
  • praca w  zgranym zespole i przyjaznej atmosferze;
  • pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wczasów, kolonii, obozów.

Prosimy o wysyłanie cv na adres: rekrutacja@bitner.com.pl z dopiskiem Tokarz

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest spółka Zakłady Kablowe BITNER sp. z o.o. z siedzibą 30-009 Kraków, ul. Józefa Friedleina 3/3. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na opisane wyżej stanowisko (podstawa przetwarzania w zakresie danych wskazanych wart. 22 [1]  Kodeksu pracy: -> art. 6ust. 1 lit. c) RODO i przepisy Kodeksu Pracy. Dodatkowe dane (zob. link poniżej) będą przetwarzane w oparciu o udzieloną zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a)RODO) – ich podanie w CV (np. zdjęcie z wizerunkiem) będziemy traktować jak udzielenie zgody. Zgoda może być w każdej chwili wycofana, a jej wycofanie nie wywołuje żadnych negatywnych konsekwencji.

Ponadto, jeżeli chce Pan/Pani wziąć udział w przyszłych rekrutacjach prosimy o zawarcie w CV poniższej klauzuli(dobrowolne):

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie mojego CV w celu wykorzystania w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę Zakłady Kablowe BITNER sp. z o.o. Oświadczam, że zostałam/em poinformowany o dobrowolności zgody, możliwości i sposobie jej wycofania w każdej chwili, a także konsekwencjach wycofania zgody”.

Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w związku z rekrutacją i przysługujących w tym zakresie prawach znajduje się pod poniższym linkiem. Należy się z nim zapoznać przed przesłaniem CV:

Jesteś zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą!