m2-Oferty pracy

Oferta pracy: Technolog

Czekamy na Ciebie!!!

Możesz pomóc tworzyć i produkować jeden z podstawowych elementów wykorzystywany w każdej gałęzi przemysłu. Kable, które powstają w naszej fabryce trafią do maszyn przemysłowych, samochodów, instalacji elektrycznych w budynkach, instalacji bezpieczeństwa pożarowego, oświetlenia lotnisk, instalacji nagłośnieniowych….

Aby produkować najlepsze kable poszukujemy najlepszych pracowników. Teraz możesz dołączyć do naszego zespołu.

Poszukujemy Technologów

W dziale Technologii czuwamy nad jakością procesu produkcyjnego, tworzymy nowe konstrukcje kabli, usprawniamy procesy produkcyjne, poszukujemy nowych surowców, znajdujemy najlepsze rozwiązania i wdrażamy je do produkcji. W ten sposób poprawiamy własności naszych kabli i ciągle rozszerzamy ich zastosowanie.

Jeśli interesuje Cię praca w dziale Technologii – napisz do nas – przyślij swoje CV na adres rekrutacja@bitner.com.pl z dopiskiem Technolog

 

 

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest spółka Zakłady Kablowe BITNER sp. z o.o. z siedzibą 30-009 Kraków, ul. Józefa Friedleina 3/3. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na opisane wyżej stanowisko (podstawa przetwarzania w zakresie danych wskazanych w art. 22 [1]  Kodeksu pracy: -> art. 6 ust. 1 lit. c) RODO i przepisy Kodeksu Pracy. Dodatkowe dane (zob. link poniżej) będą przetwarzane w oparciu o udzieloną zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO) – ich podanie w CV (np. zdjęcie z wizerunkiem) będziemy traktować jak udzielenie zgody. Zgoda może być w każdej chwili wycofana, a jej wycofanie nie wywołuje żadnych negatywnych konsekwencji.

Ponadto, jeżeli chce Pan/Pani wziąć udział w przyszłych rekrutacjach prosimy o zawarcie w CV poniższej klauzuli (dobrowolne):

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie mojego CV w celu wykorzystania w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę Zakłady Kablowe BITNER sp. z o.o. Oświadczam, że zostałam/em poinformowany o dobrowolności zgody, możliwości i sposobie jej wycofania w każdej chwili, a także konsekwencjach wycofania zgody”. 

Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w związku z rekrutacją i przysługujących w tym zakresie prawach znajduje się pod poniższym linkiem. Należy się z nim zapoznać przed przesłaniem CV:

https://bitner.com.pl/data/t5txt_photos/015458150519_Klauzula%20informacyjna%20wobec%20kandydat%C3%B3w_maj_2019.pdf

Jesteś zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą!