Bieżące

3 PLATINUM Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza - podsumowanie


Weekend 6-7 kwietnia przyniósł uczestnikom i kibicom 3 Platinum Rajdu Memoriału J.Kuliga i M.Bublewicza potężną dawkę emocji, które udzieliły się i nam jako jednemu ze sponsorów wydarzenia. Było głośno, szybko i ekscytująco!

Na starcie zawodów ustawiło się ponad 60 załóg, których zmagania obserwowało liczne grono kibiców. Deszczowa aura i trudne warunki drogowe podniosły poprzeczkę zawodnikom pokonującym w sobotę odcinki specjalne w Łapanowie, Podolanach, Sawie oraz wieczorny OS w Wieliczce. W niedzielę warunki do startów i kibicowania zdecydowanie się poprawiły, dzięki czemu mogliśmy jeszcze bardziej dopingować naszą załogę w składzie Andrzej Szepieniec i Jarosław Zawadzki. Panowie precyzyjnie zrealizowali kolejne punkty startowych założeń plasując się ostatecznie na 3 miejscu w generalnej klasyfikacji. Ogromne gratulacje!

Na szczególne podkreślenie zasługuje poziom organizacji wydarzenia, który przełożył się na pozytywny odbiór eventu przez jego uczestników. Serdecznie dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w tak doskonale przygotowanej imprezie i już dziś oczekujemy na następne starty z udziałem naszych zawodników.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą!