Bieżące

Oferta pracy: Sprzątająca

Poszukujemy pracownika na stanowisko
Sprzątająca
Miejsce pracy: Kraków / Trzyciąż

Od kandydatów oczekujemy:

•    czynnego prawa jazdy kat. B,
•    dyspozycyjności - gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
•    sumienności, dokładności, samodzielności, punktualności,
•    odpowiedzialności i uczciwości, zaangażowania i chęci do pracy,
•    dobrej organizacji pracy własnej

Zakres obowiązków:

•    utrzymanie czystości na powierzonym terenie
•    dbałość o mienie firmy
•    inne obowiązki gospodarcze

Oferujemy:

•    stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Prosimy o wysyłanie CV na adres: rekrutacja@bitner.com.pl z dopiskiem Sprzątająca
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest spółka Zakłady Kablowe BITNER sp. z o.o. z siedzibą 30-009 Kraków, ul. Józefa Friedleina 3/3. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na opisane wyżej stanowisko (podstawa przetwarzania w zakresie danych wskazanych w art. 22 [1]  Kodeksu pracy: -> art. 6 ust. 1 lit. c) RODO i przepisy Kodeksu Pracy. Dodatkowe dane (zob. link poniżej) będą przetwarzane w oparciu o udzieloną zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO) – ich podanie w CV (np. zdjęcie z wizerunkiem) będziemy traktować jak udzielenie zgody. Zgoda może być w każdej chwili wycofana, a jej wycofanie nie wywołuje żadnych negatywnych konsekwencji.
Ponadto, jeżeli chce Pan/Pani wziąć udział w przyszłych rekrutacjach prosimy o zawarcie w CV poniższej klauzuli (dobrowolne):
 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie mojego CV w celu wykorzystania w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę Zakłady Kablowe BITNER sp. z o.o. Oświadczam, że zostałam/em poinformowany o dobrowolności zgody, możliwości i sposobie jej wycofania w każdej chwili, a także konsekwencjach wycofania zgody”.
Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w związku z rekrutacją i przysługujących w tym zakresie prawach znajduje się pod poniższym linkiem. Należy się z nim zapoznać przed przesłaniem CV:

Jesteś zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą!