
Zaproszenie na targi ENERGETAB 2019
Zachęcamy do udziału w Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich ENERGETAB 2019, największych i najliczniej odwiedzanych targów elektrotechniki i energetyki w Polsce! Bogata ekspozycja, możliwość wymiany doświadczeń i spotkanie czołowych przedstawicieli branży elektrotechnicznej to tylko kilka z wielu zalet wydarzenia.My oczywiście również tam będziemy i serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska numer 44 w pawilonie W.
Aktualności
Co słychać w świecie kabli
Hamburg, jesteśmy gotowi!
TOC Europe 2026 właśnie wystartowało, a nasz zespół już działa na miejscu
Przeczytaj
ENERGY TECH 2026 – już za nami!
Rekordowa frekwencja, ogrom inspirujących rozmów, ciekawych spotkań i wymiany doświadczeń
Przeczytaj